Let's create our future tougether International Forum

14 червня 2022 року в приміщенні закинутого басейну «Чайка» пройшов Міжнародний громадський форум «Let’s Create Our Future Together», під час якого дипломати, представники міської влади та громадські активісти обговорили проблему збереження культурної та соціально-спортивної інфраструктури країни.

«Цей форум дав старт конкретним справам. Платформа #SOSмайбутнє, що створила дієвий інструмент підтримки культури - «Портал добрих справ - sosfuture.com.ua», нині святкує свій перший результат. Мер Віталій Кличко сьогодні пообіцяв перетворити двадцятирічну руїну на дитячий спортивний комплекс «Чайка» вже за рік! Упродовж найближчих місяців команда волонтерів #SOSмайбутнє проводитиме адвокацію проекту з реставрації хатинки в селі Шершні, що на Вінниччині, де народився геніальний композитор Леонтович.  Ми сприятимемо створенню розвинутої соціокультурної інфраструктури для дітей, а саме відкриттю музичної школи та модернізації сільського клубу», – сказала на Форумі пані Наталія Заболотна, автор ініціативи #SOSмайбутнє.

«Більше 25 років гроші не вкладалися не лише в цей закинутий басейн, а й взагалі у спортивно-оздоровчу інфраструктуру Києва. І наше завдання – брати і змінювати це. Вкладати сили, знання, енергію, час, гроші для того щоб зміни відбувалися. Ми маємо кожного для працювати, бо Україна варта кращого майбутнього і зміни почнуться з Києва, саме з цього басейну, в якому ми сьогодні з вами зустрілися», – Віталій Кличко, мер м. Київ.

«Форум «Lets Create Our Future Together» наочно продемонстрував силу громадянського суспільства України, яке об’єднавшись може досягати своїх цілей. Усього за кілька місяців прихильники ініціативи #SOSмайбутнє змогли примусити владу дати публічну обіцянку відремонтувати басейн. Надзвичайно важливою в є підтримка Євросоюзу. Посол ЕС Х’юг Мінгареллі висловив своє захоплення платформою й зазначив про готовність Делегації ЄС в Україні підтримати активістів в межах існуючих грантових програм ЄС», – Катерина Смаглій, директор Київського офісу Інституту Кеннана.

«Мені приємно бути причетним до форуму «Let’s Create Our Future Together» і разом  з представниками ГО Art Ukraine Foundation працювати над порятунком важливих інфраструктурних об’єктів Шевченківського району. Звичайно, про проблеми басейну «Чайка» ми знаємо давно, та залучення уваги широкого кола громадськості до басейну є вельми важливою складовою боротьби за нього! Майже усі наші активні мешканці були присутні і пообіцяли підтримати нас у цій боротьбі, а це і наші ветерани АТО, і ОСНи, і хлопці з Шевченківського руху, і просто небайдужі мешканці. Головним підсумком форуму стала задача від мера відновити басейн вже наступного року, не зважаючи на усі складнощі. Задача вельми складна, проте ми вже довели свою здатність гідно відповідати на найскладніші виклики - приклади Велотреку і стадіону Старт говорять самі за себе. Тому я запрошую усіх небайдужих підключатись до нашої боротьби, бо тільки разом ми зможемо зробити так, щоб вже у найближчому майбутньому басейн відсвяткував свій другий день народження!», – Олег Гаряга, Голова Шевченківської районної адміністрації м.Києва

 

Учасники проекту:
  • Наталія Заболотна автор проекту