Аукціон Інвестиція в майбутнє

Громадська платформа #SOSмайбутнє провела благодійний аукціон, метою якого був збір коштів на підтримку канівського дитячого спортивного клубу «Спарта». Тренер Станіслав Маланчев за 23 роки існування клубу виховав численних чемпіонів України та майстрів спорту. Серед його випускників ― Інна Плотницька, 3х разова чемпіонка України з боксу та 2х разова призерка Європи по боксу серед жінок; Олег Квітко, чемпіон світу та чемпіон Європи з карате годзю-рю; Сергій Осадчий, чемпіон України по тайському боксу; Антон Тимошенко, майстер спорту з кікбоксингу; Юрій Ющин, володар срібної медалі Міжнародної федерації еліт-файту. Учні клубу займаються в «Спарті» безкоштовно. Але сьогоднішні умови тренувань далекі від ідеалу ― діти навчаються в підвальному приміщенні багатоповерхівки, де немає професійного рингу. Аби вирішити цю проблемну ситуацію та надати можливість вивчати боксерські дисципліни якомога більшій кількості юнаків, вихованці «Спарти» звернулися до платформи #SOSмайбутнє. Метою платформи, створеної в березні цього року, є рятування об’єктів гуманітарної сфери України ― в тому числі й дитячих спортивних та мистецьких шкіл.

На благодійному аукціоні, що пройшов у кінному клубі Equides Club, на користь «Спарти» продавалися твори сучасних українських художників. Але найуспішнішим лотом стали боксерські рукавички із автографами Віталія та Володимира Кличків. Брати особисто представили цей лот і закликали підтримати розвиток дитячого спорту. За результатами гарячих торгів рукавички були продані за 200 тисяч гривень, а володарка лоту Ганна Буткевич подарувала «зірковий трофей» дитячому клубу «Спарта», аби він надихав юних спортсменів на великі перемоги. За виручені братами Кличками кошти для «Спарти» вже замовлено придбання професійного титульного рингу, на якому вихованці клубу зможуть готуватися до змагань найвищого рівня та проводити показові виступи.

Загалом в ході благодійного аукціону вдалося зібрати 300 тисяч гривень. Крім титульного рингу, платформа #SOSмайбутнє придбає «Спарті» клубний ринг та інше необхідне спортивне обладнання. Завдяки таким спортивним «обновкам» кількість учнів «Спарти» зможе збільшитися ледь не вдвічі. Адже кількість охочих до олімпійських перемог дітей наразі значно перевищує можливості «Спарти». Міжнародний благочинний захід від  Фонду гуманітарного розвитку України і Equides Club, організований на підтримку учасників громадської платформи #SOSмайбутнє, відвідали представник ООН в Україні Пабло Матеу та посол Європейського союзу Х’юг Мінгареллі. Вже у серпні «Спарта» отримає нове обладнання. Перші виступи на титульному рингу заплановані на цьогорічний День Незалежності України. Очікується, що почесними гостями клубу в цей день стануть Віталій та Володимир Клички.